3 липня п.р. на черговому засіданні президії Чернівецької обласної ради профспілок розглянуто низку актуальних питань діяльності територіального профоб’єднання та його членських організацій. Зокрема, прийнято рішення щодо викликів та загроз профспілковому руху і завдань обласної ради профспілок, її членських організацій в сучасних умовах, обговорено пропозиції щодо внесення доповнень до Територіальної угоди про врегулювання основних принципів та норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у Чернівецькій області на 2019-2020 роки з урахуванням положень Генеральної угоди на 2019-2021 роки, а також відповідних рекомендацій Мінсоцполітики, затверджено план роботи облпрофради на II півріччя 2019 року.

У рамках засідання президії відбулося також укладення Угоди про співпрацю між Чернівецькою облпрофрадою та Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області, яку підписали голова облпрофради Володимир Шкварковський та начальник Управління Андрій Шевченко.

 

 

Членів президії облпрофради та запрошених ознайомлено з особливостями Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня ц.р. і введеного в дію з 1 липня. З відповідними повідомленнями перед присутніми виступили начальник відділу з профілактики страхових випадків Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області Михайло Розман та завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці України у Чернівецькій області Алла Грубляк.

 

 

 

 

Михайло Лєньков,
завідувач відділом з питань захисту
соціально-економічних та духовних інтересів працюючих